Sobota, 29 června, 2024
31 C
Ústí nad Labem
DomůMěsta/obce1. ÚsteckoVolná místa: Chovatel zvířat v Zoo Ústí nad Labem

Volná místa: Chovatel zvířat v Zoo Ústí nad Labem

Zoologická zahrada Ústí nad Labem, p.o. přijme do hlavního pracovního poměru uchazeče/uchazečku na pozici: Chovatel / chovatelka.

Pracovní náplň:

  • zajištění péče o zvířata chovaná v zoologické zahradě
  • údržba expozic
  • příprava krmení dle specifických druhových požadavků
  • péče o welfare svěřených živočichů

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou – zaměření na chov hospodářských či zoo zvířat
  • časovou flexibilitu
  • spolehlivost, samostatnost, pracovitost, ochotu dále se vzdělávat
  • komunikativnost, schopnost práce v kolektivu
  • dobrý zdravotní stav
  • manuální zručnost
  • trestní bezúhonnost
  • praxe v oboru výhodou

Nabízíme:

  • atraktivní prostředí zoologické zahrady
  • hlavní pracovní poměr
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravné
  • platové podmínky dle Nařízení vlády 300/2019 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě – 6. platová třída, platový stupeň dle dosažené praxe
  • osobní ohodnocení po uplynutí zkušební doby
  • nástup dle dohody

Životopis a motivační dopis zasílejte na e-mailovou adresu: registrator@zoousti.cz

- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Naši partneři -
- Reklama -

NEJSLEDOVANĚJŠÍ V TÝDNU